Fatura Ödeme Kuruluşu - Pratik İşlem Fatura Ödeme Kuruluşu ®
Fatura Ödeme Kuruluşu

                Pratik İşlem Fatura Ödeme Kuruluşu banka anlaşmalı fatura ödeme sistemi ve Güven Grup Teknoloji üzerinden toptan kontör satışı hizmetini tek ekran üzerinden yapabilmenize imkan sağlıyor. Pratik İşlem  Fatura Ödeme Kuruluşu, online olarak Banka anlaşmalı kurumların tahsilatlatını temsilci olarak yapabilmenizi sağlar. İşlemler anında online gerçekleşmektedir. Yapılan işlemlerde güvenlik en üst seviyede sağlanmaktadır. Anlaşma dışı kurumların tahsilatı yapılmamaktadır. Bölgesel olarak bayi yoğunluğu ve kurumlar dikkate alınarak bağlantıları yapılmaktadır. Pratik İşlem Fatura Ödeme Kuruluşu, Fatura tahsilatı bayiliğini kriterleri yerine getiren evraklarını sorunsuz teslim edilen bütün başvuruları dikkatlice inceleyerek 6493 sayılı kanun ve yönetmeliğe uygun olan temsilcilere bayilik onayı vermektedir.

                Pratik İşlemFatura Ödeme Kuruluşu,  BDDK yetkili online fatura tahsilatı yapan kuruluşların çalışma prensiplerini belirlemiştir. Örneğin bu kuruluşlar BDDK yetkisi alarak banka anlaşması ile çalışmaları zorunlu kılmıştır. Pratik İşlem Fatura Ödeme Kuruluşu, başından beri sektöre öncülük etmiş ve yasal zeminin oluşması konusunda resmi kurum ve kuruluşlar ile işbirliğine gitmektedir. Pratik İşlem Fatura Ödeme Kuruluşu, aslında sadece fatura tahsilatı yapan bir kurum olmayıp, siz değerli müşterilerinin zamanını ve güvenliğini en üst noktaya taşıyarak online olarak sunulabilecek her türlü hizmeti bayileri aracılığı ile ayağınıza getirmektedir. Bu konuda da Türkiye Cumhuriyeti’nin ticaret yasaları ile uluslarası anlaşmalarla belirlenmiş ilke ve etik değerlere bağlı olarak çalışmaktadır. 

www.faturaodemekurulusu.com otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market şarj aleti toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı