image
Fatura Ödeme Merkezi
FÖM Fatura Ödeme Merkezi
CMSWebTasarim.com 27.10.2017 10:16:58 607

FÖM Fatura Ödeme Merkezi şirketimizin en önemli iş kollarından biridir. Uzun zmandır bu hizmeti bayilerimize veriyoruz. Fatura Ödeme MErkezi açmak isteyen firmalara bayilikler veriyoruz. Onları doğru yönlendirme ile bu işin nasıl yapılması konusunda organize etmeye çalışıyoruz.

Fatura Ödeme Merkezi ülkemizde tek başına açılaşarak para kazanılacak bir iş değildir. Mevcut iş hanesine ek gelir ve müşteri edinebilmek amacı ile yapılmalıdır. Fatura ödeme merkezi açıp elindeki sermayesini kaybeden firmalara şahit olduk. Çok büyük bedeller ile teminatlar alıp konsept mağaza oluşturan firmalarda bu işe açıkcası ön ayak olmaktadırlar. Fatura Ödeme Merkezi bayiliği günümüzde ülkemizin kanunları ile net bir kişilik hala daha kazanmayan bir iştir. 6493 sayılı kanun ile sektör daha da darboğaza girmiştir. Bir yandan devlet bu işi sağlama almak isterken bir yandan da bu iş tamamen kurumlar ile anlaşma tarafında sıkıntılı hale gelmiştir. 

Föm fatura ödeme merkezi açmak isteyenlerin mutlaka bu konuları tecrübemize güvenerek incelemesini ve daha doğru karar vermesini tabsiye ediyoruz.

www.faturaodememerkezi.com.tr

 

Yorumlar
Yorum yap
Telefon
0 (850) 304 1 444
Adres
Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd.
Tekstilkent A-03 10AS 303
Esenler / İSTANBUL
Toptan Kontör