Sıkça Sorulan Sorular - Pratik İşlem Fatura Ödeme Kuruluşu ®
Sıkça Sorulan Sorular

Operatörden yapıldığı için İptal edilemez.

Fatura tahsilatları online olarak ödendiği için eğer ödenirse herahangi bir işlem yapılamamaktadır ama bize bildirdiğiniz takdirde faturanızın kontrolunu sağlanır ve ona göre işlem yapılır. Bu konudaki önerimiz faturaları dikkatli almanızdır.

Yüklemeler operatörden anında gerçekleşir.

Sistemimizden TL ve Paket işlemleri için 'Yükleme Raporu' fatura işlemleri için 'Fatura Raporu' kısımlarından yaptığınız onaylanmış,beklemede, iptal olan bütün işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Ödeme bildirimleriniz en geç 15 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

TELEKOMİNİKASYON,ELEKTRİK,DOĞALGAZ,SU,ORİFLAME,TV ,İNTERNET ,HGS,BAĞKUR,MOTORLU TAŞITLAR ÖDEMELERİ gibi kurumların tüm fatura ödemelerini Pratik İşlem Fatura Ödeme Kuruluşu temsilcisi olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Toplamda 14 banka ile çalışmaktayız.Akbank,Albaraka,VakıfBank,DenizBank,Garanti,Yapı Kredi,Türkiye İş Bankası,PTT,Türkiye Finans Katılım bankası, Ziraat,Halkbank,Kuveyttürk,Finans Bank,Türk Ekonomi Bankası. İstediğiniz bankaya ödeme gönderebilirsiniz.

Sayfamızdaki sol kısımda bulunan menüde Ödeme/Fatura-Ödeme Bildir-Havale/Eft kısmından hani bankadan ne kadar havale yaptığınızı ve açıklama kısmına da hangi isimle havale yaptığınızı belirterek Ödeme Bildir butonuna bastığınızda en geç 15 dk içerisinde bakiyeniz onaylanacaktır.

TL ve Paket yüklemelerinde bütün GSM operatörlerinin (TURKCELL, VODAFONE, AVEA, BIMCELL, PTTCEL ) yüklemelerini yapabilirsiniz .

Güven Grup Teknoloji olarak Pratik işlem ile pazarlama faaliyet anlaşması yapmış bulunmaktayız: Şirketimiz 2007 yılından beri bulunduğumuz sektörde hizmet vermekteyiz . Türkiye geneli bizim ile aktif olarak çalışan 10.000' den fazla kontör satışı yapan bayimiz bulunmaktadır. Tüm bayilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amaçlı şirketimizin bünyesinde yazılım ve teknik destek ekibi hazırda bulundurmaktayız.Müşteri temsilcilerimizi en üst düzeyde yetiştirmekte ve kaliteli görüşmeler sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti adına ekranlarımızı her zaman güncel tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz. TL, Paket satışlarında en uygun fiyat listelerini vermeye çalışıyoruz . Çözüm odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz. Müşteriniz sizden yaptığı tüm işlemlerden memnun kaldıkça her zaman sizi tercih eder, sizde bu şekilde dönüşümler olduğu zaman bizden memnun kalırsınız. Bizde bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca internet sitemizde firmamızın açık adresi bulunmaktadır ofisimize gelerek de yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Fatura ödeme işlemlerini 6493 sayılı kanuna ve yönetmeliğe uygun olarak Pratik İşlem Fatura Ödeme Kuruluşu temsilcisi olmanızı sağlıyoruz.

Bayimiz olabilmeniz için vergi levhanızın ve 6493 sayılı kanuna ve yönetmeliğe uygun bir geçmişiniz olması gerekmektedir. 

Temsilci olmak  için 'Temsilci Başvurusu' butonunu tıklayarak
temsilcilik başvurusunda bulunabilirsiniz ya da 850 304 1 444  nolu iletişim numaramızdan bizi arayarak temsilci  başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile fatura ödemesi https://online.guvengroup.com.tr adresinden güvenle yapabilirsiniz. Ayrıca Pratik pos talebinde de bulunarak temsilcilik ile tüm müşterilerinizin faturalarını pos cihazı üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı kullanabilmeniz için öncelikle bizimle 1 Ay nakit olarak çalışmanız gerekmektedir. Daha sonra bayilik ekranlarınızdaki sözleşmemizi kaşeleyip imzalı olarak, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirkünü tarafımıza ıslak imzalı bir şekilde kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra kontrolu sağlanıp tarafımızdan size dönüş yapılacak ve onaylanıp onaylanmadığının bilgisi verilmektedir. Bu işlemlerden sonra kredi kart işlemleriniz onaylanırsa kullanabilirsiniz. (Güvenlik Seviyesi: Sanal posumuz 3D ( 3D SECURTY ) güvencelidir.Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir.Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.)

Bize bildirdiğiniz takdirde Statik IP'nizi sisteme ekleyebiliriz.

Bayiliğiniz onaylanıp bakiyenizi yatırdıktan sonra bizi arayıp, Broşür ve Sticker siparişi verebilirsiniz. Ücretsizdir. Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Sadece kargo bedeli bakiyenizden düşer. 

Bayilik ekranlarınızda 7/24 işlem yapabilirsiniz. İsterseniz kendiniz sayfanız için bir çalışma saati ayarlayabilirsiniz ,müşteri temsilcilerimize haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

0850 304 1 444 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

 otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market şarj aleti toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı